Ansatte

Ledelse

Jens Christian Thysted

35 91 77 55
jens.thysted@vtfk.no
Rektor
Horten
Porsgrunn

Kathryn Lee Hansen

kathryn.lee.hansen@vtfk.no
Avdelingsleder bygg og maskin
Porsgrunn

Pål Kyrkjebø

46 63 01 93
paal.kyrkjebo@vtfk.no
Avdelingsleder kurs og etterutdanning/Faglærer
Porsgrunn

Agnes Brønstad

33 07 92 26
agnes.bronstad@vtfk.no
Studierektor / Avdelingsleder helsefag
Horten
Porsgrunn

Rita Immerstein

35 91 77 69
rita.immerstein@vtfk.no
Studiekoordinator og rådgiver
Horten
Porsgrunn

Marit Hagen Øygarden

35 91 76 42/97 09 88 77
marit.hagen.oygarden@vtfk.no
Markeds- og kommunikasjonsleder
Horten
Porsgrunn

Irmina Celebic

35 91 77 68
irmina.celebic@vtfk.no
Administrativ leder
Horten
Porsgrunn

Fredrik Hafredal

97 06 44 40
fredrik.hafredal@vtfk.no
Utviklingsleder faglig / pedagogisk
Horten
Porsgrunn

Robert Immerstein

robert.immerstein@vtfk.no
Avdelingsleder elektro
Horten
Porsgrunn

Arne Sundsdal

33 07 92 40
arne.sundsdal@vtfk.no
Kvalitetsleder / IKT-leder / Faglærer
Horten
Porsgrunn

Administrasjon

Irmina Celebic

35 91 77 68
irmina.celebic@vtfk.no
Administrativ leder
Horten
Porsgrunn

Caroline Østerbæk

35 91 77 53
caroline.osterbek@vtfk.no
Konsulent
Porsgrunn

Drift og IT

Adama Odden

35 91 77 64
adama.odden@vtfk.no
Renholder
Porsgrunn

Adrian Stridsklev Tollefsen

95 24 25 38
adrian.tollefsen@vtfk.no
IT-ansvarlig
Horten
Porsgrunn

Bjørnar Kleven

35 91 77 59 / 95 11 91 95
bjornar.kleven@vtfk.no
Vaktmester
Porsgrunn

Simen Bergedal Rønningen

simen.bergedal.ronningen@vtfk.no
IT- lærling
Horten
Porsgrunn

Bygg og teknologi

Arild Bjørvik

arild.bjorvik@vtfk.no
faglærer realfag
Porsgrunn

Arne Gustav Furu

arne.gustav.furu@vtfk.no
Faglærer maskinteknikk
Porsgrunn

Barbro Natalie Nilsen

barbro.nilsen@vtfk.no
Faglærer maskinteknikk og realfag
Porsgrunn

Elise Melau Pettersen

elise.melau.pettersen@vtfk.no
Faglærer yrkesrettet kommunikasjon og LØM
Porsgrunn

Gøran Gabe

goran.gabe@vtfk.no
Faglærer bygg
Porsgrunn

Jorunn Kvennodd

jorunn.kvennodd@vtfk.no
Faglærer yrkesrettet kommunikasjon
Porsgrunn

Kathryn Lee Hansen

kathryn.lee.hansen@vtfk.no
Avdelingsleder bygg og maskin
Porsgrunn

Kjetil Hartveit Holtet

kjetil.holtet@vtfk.no
Faglærer maskinteknikk
Porsgrunn

Knut Rød-Knudsen

knut.rodknudsen@vtfk.no
Faglærer LØM
Porsgrunn

Lise Mordal

lise.mordal@vtfk.no
Faglærer yrkesrettet kommunikasjon
Porsgrunn

Mark Selles

mark.selles@vtfk.no
Faglærer bygg
Porsgrunn

Pål Kyrkjebø

46 63 01 93
paal.kyrkjebo@vtfk.no
Avdelingsleder kurs og etterutdanning/Faglærer
Porsgrunn

Runar Numme

runar.numme@vtfk.no
Faglærer bygg
Porsgrunn

Stian Hansen Ripegutu

stian.hansen.ripegutu@vtfk.no
Faglærer bygg
Porsgrunn

Thomas Fuglesen

thomas.fuglestad@vtfk.no
Faglærer bygg og realfag
Porsgrunn

Trond Loen

trond.loen@vtfk.no
Faglærer bygg
Porsgrunn

Elektro

Åshild Mathilde Tveita

aashild.tveita@vtfk.no
Faglærer
Porsgrunn

Bjørn Ove Mannes

bjorn.ove.mannes@vtfk.no
Faglærer
Porsgrunn

Eivind Kjølsrød

eivind.kjosrod@vtfk.no
Faglærer
Porsgrunn

Ergun Sacak

ergun.sacak@vtfk.no
Faglærer
Porsgrunn

Espen Aamodt

espen.aamodt@vtfk.no
Faglærer
Porsgrunn

Gaute Birkeli

gaute.birkeli@vtfk.no
Faglærer
Horten
Porsgrunn

Kin Arntsen Ng

kin.arntsen.ng@vtfk.no
Faglærer
Horten
Porsgrunn

Kjetil Hartveit Holtet

kjetil.holtet@vtfk.no
Faglærer maskinteknikk
Porsgrunn

Knut Rød-Knudsen

knut.rodknudsen@vtfk.no
Faglærer LØM
Porsgrunn

Lise Mordal

lise.mordal@vtfk.no
Faglærer yrkesrettet kommunikasjon
Porsgrunn

Ottar Vilnes

ottar.vilnes@vtfk.no
Faglærer
Porsgrunn

Pål Kyrkjebø

46 63 01 93
paal.kyrkjebo@vtfk.no
Avdelingsleder kurs og etterutdanning/Faglærer
Porsgrunn

Ståle Langvik Christiansen

stale.langvik.christiansen@vtfk.no
Faglærer LØM
Porsgrunn

Sven Åge Eriksen

sven.aage.eriksen@vtfk.no
Faglærer
Porsgrunn

Terje Bergerud

terje.bergerud@vtfk.no
Faglærer
Horten
Porsgrunn

Robert Immerstein

robert.immerstein@vtfk.no
Avdelingsleder elektro
Horten
Porsgrunn

Arne Sundsdal

33 07 92 40
arne.sundsdal@vtfk.no
Kvalitetsleder / IKT-leder / Faglærer
Horten
Porsgrunn

Helsefag

Anne Marie Skoe Gulvik

annemarie.gulvik@vtfk.no
Faglærer
Porsgrunn

Eva Bratland Ramberg

eva.bratland.ramberg@vtfk.no
Faglærer
Horten
Porsgrunn

Hanna Andresen

hanna.andresen@vtfk.no
Faglærer
Porsgrunn

Urd Vikøren

urd.vikoren@vtfk.no
Faglærer
Horten
Porsgrunn

Agnes Brønstad

33 07 92 26
agnes.bronstad@vtfk.no
Studierektor / Avdelingsleder helsefag
Horten
Porsgrunn

Velg Kategori:

Velg sted: